Добро Пожаловать на Форум чата A_Z_E_R_B_A_Y_D_J_A_N_-_BAKU..

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Вопросы Психологу...

Сообщений 1 страница 30 из 107

1

     Мы счастливы обьявить что в нашем форуме активно будет участвовать профессиональный психолог.  Вы можете обратиться к ней с вопросами здесь, и услышать мнение профессионала.  Просим вас как возможно подробнее описать свою проблему или обстоятельства, и разрешить нашему психологу 2-3 дня чтобы ответить на ваш вопрос.  Спасибо и удачи. 

0

2

Cavablar Yalniz  Azerbaycan dilinde  olacaq  xahis edirem  diqqetli olun !

0

3

Бир адамын сене гаршы севгисинде нече там емин олмаг олар?  (Умуми суалды =) )

0

4

История Одной Любви написал(а):

Gerekki Onu  sevesen ! Cunki sevdiyin an  gozlerin yumulur ve onun sene Sevirem sozunu nece deyirse onu  duyasan ve Senin onu  sevdiyini  ona bildirmemelisen cunki onun sevgisinin  hiyle  ve ya  dogru oldugunu  anlayasan  (Virtual ) (Real) sohbet neden  gedir buna  deqiqlik getir zehmet olmasa

0

5

а можно впрос на русском задавать?млм тоже на Азербайджанском надо?

0

6

=(

0

7

Хорметли психолог.Как быть человеку,если его необоснованно в чем-то обвиняют?И что бы он ни делал,не говорил,ему не верят.

0

8

Обвиняют дейенде, когда все улики против тебя то единственный логичный вывод это то что ты виноват =)  Лучше не создавай таких обстоятельств чтобы все было против тебя....повторно   :beee:  Сорри, Психолог, я тоже сказал свое мнение =) =)

0

9

а я считаю что нада сначала расспросить этого человека.узнать все как есть,не чужие же..И не надо сразу обвинять,это может быть простым недоразумением..

P.S. психолог,а у тебя очень толковый помощник)))

0

10

я передумала спрашевать.Всем спс

0

11

Лука написал(а):

Kenardakilarin fikrine  gore yashamaq  isteyirsense  olarin istedikleri kimi hereket  ele ! Eger  ozun ozunde  subhelenirsense  Onda  olarin dediklerini qebul ele !

0

12

MoScOw_AnJeLeS_OnA написал(а):

He olar  rus dilinde  yazmaq amma men  Azeri dilimizde  cavablandiracam

0

13

История Одной Любви написал(а):

He de Pochentlere cavab artiq sen verirsen ))

0

14

Мене делиханада  1-2 ай динчелмек лазым олачаг , Психолог шераит йарада билерсен ? =)

0

15

Психолог написал(а):

He olar  rus dilinde  yazmaq amma men  Azeri dilimizde  cavablandiracam

ок,спасибо

0

16

Неприkасаемый написал(а):

Мене делиханада  1-2 ай динчелмек лазым олачаг , Психолог шераит йарада билерсен ? =)

Сени озум муаличе едечем =) =)

0

17

У меня нет вопрос психологу. Потому что я сам себе психолог.

0

18

_-AZERI_OGLU_AYXAN-_ написал(а):

У меня нет вопрос психологу. Потому что я сам себе психолог.

Ты не психолог а психуш, не путай =) =)

0

19

Cox Maraqlidir insani  burdan bezdirib Ora ( Delixanaya ) Salam  nedir :)

0

20

_-AZERI_OGLU_AYXAN-_ написал(а):

Belke  de  bu sene  ele gelir ....

0

21

Психолог написал(а):

Belke  de  bu sene  ele gelir ....

Mene hecen ele gelmir qaqash...

0

22

_-AZERI_OGLU_AYXAN-_ написал(а):

У меня нет вопрос психологу. Потому что я сам себе психолог.

и меня научи тогда быть самой себе психологом)

0

23

''Qaqas''  bu sozden  bezdim (

0

24

Niye psixiloq deyilende delixana agla gelir
Mence Azerbaycanda psixoloji tedavi o qeder yuksek deyil ancaq problemi olanlara psixiloqa gedireler...
Menim hec bir problemim yoxdu amma hec olmasa 2 aydan bir psixoloquma gedib ondan bezi meslehetler aliram:) :)
ugurlar size ishinizde ( cox cetin ishiniz var)
indiden ocx sag olun:)

0

25

Salam :) men ozumu sanki psixoloqla bir otaqda hiss edirem)
Hec adivizi da bilmedik)
men isterdim siz burada psixoloji testler yerleshdiesiniz, yeni biz he moderler hem qonaqlar ozumuz ucun sinaq testlere kecirdek? cunki her bir problem haqda yazmaq olmur, bu mumkundu?

0

26

Psixoloq muellim men size chatda sual verende, nedense menim suallarim cavabsiz qalir. Bunun sebebini aciqlaya bilermisiniz ?)

0

27

_-AZERI_OGLU_AYXAN-_ написал(а):

Psixoloq muellim men size chatda sual verende, nedense menim suallarim cavabsiz qalir. Bunun sebebini aciqlaya bilermisiniz ?)

Белка лазым олмуян инсансан она гора джаваб вермир))

0

28

Внимание!!!!!

    Психолог будет отсутствовать приблизительно неделю по причинам личного характера. Спасибо за внимание.

0

29

_-AZERI_OGLU_AYXAN-_ написал(а):

Cunki men chata eylenmeye  girirem Isden gelib yorgunlug cixariram sen ise lazimsiz suallar  ile yorursan  meni .......

0

30

История Одной Любви написал(а):

Seferim qisa oldu :)

0