Добро Пожаловать на Форум чата A_Z_E_R_B_A_Y_D_J_A_N_-_BAKU..

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Gozel Sozler...!

Сообщений 61 страница 90 из 466

61

Heyat bir damla sudursa eshq bir damla goz yashidir.

0

62

Mende Mecnundan fuzun ashiqlik istedadi vardir, ashiqi mecnun menem Mecnunun ancaq adi vardir.

0

63

Fedakar olan insan konulden sevendir. urekli olan insan ozunu bilendir. umidli olan insan yashamagi sevendir. Unutmayan insan bir omre beraberdir.

0

64

Hiss etdiyin hissleri hiss etdiyini hiss etdiyin an hiss etdiyin hiss eshqdir.

0

65

Gulu gulene ver. Qelbi sevene ver. Ashiq olmaq gozel shey, qiymetini bilene ver.

0

66

Ay gece uchun, gunesh gun uchun, sen menim uchun, butun guller senin uchun.

0

67

Uzaqlardasan menimle deyil, men ise yalnizam seninle deyil, ismin qelbimdedir dilimde deyil, qelbim seninledir ichimde deyil, seni sevirem elimde deyil.

0

68

Adini guneshe yazdim, her shefeqde dogsun deye, ureyini ureyime yazdim ichin-ichin yandiginda menimki de yansin deye, adini canim qoydum sen olduyunde men de olum deye.

0

69

Her deniz bir dalga, her roya bir yuxu, her mezar bir olu, her agac bir kok tapar. Men bashqa bir sen tapa bilmerem.

0

70

Bir gece yarisi titreyerek oyansan bil ki, sheklini opduyum gundur, bir gun sebebsiz yashlar suzulerse o gozel gozlerinden bil ki yoxlugundan olduyum gundur.

0

71

Hech senin sevgine xeyanet ederem? Canim kimi severken buraxib gederem? Qelbimde sevdan var iken hech bashqa ellerle gezerem? Kim dedise yalan inanma chunki gunahsizam!

0

72

O qeder gozelsen ki, uzune baxa bilmirem. Titreyir ellerim, ellerini tuta bilmirem. Ele baglanmisham ki sene, sensiz qala bilmirem.

0

73

Gozlerim seni narahat edirse baglayaram, bir daha achmaram. Sozlerim seni narahat edirse, susaram bir daha danishmaram. Varligim seni narahat edirse olerem bir daha qarshina chixmaram. Yox narahat eden sevgimdirse, bagishla ona hech ne ede bilmerem.

0

74

Sevme meni, xatirla. Gozleme meni amma unutma.

0

75

Yalnizca ushaqlar aglayar ve yalnizca Allah bagishlayar. eger bir gun meni terk etsen, ushaq deyilem aglamaram, Allah deyilem bagishlamaram!

0

76

ureyine sevda eken, ayriliq bichermi, seven sevilenden asanca vaz kechermi, sen meni sevme gulum, men yanaram ikimizin yerine yetmezmi?

0

77

Bax yene soldu gunesh, yene axsham olur, omrumun qedehine sensiz bir gun dolur, sen yoxsan deye inan derdliyem, kederliyem, gelmezsense mehv olaram, yixilaram. Sevgilim seni chox sevirem.

0

78

Vaxtindan once chichek achmaz. Mende sen bitmedikce, mende men olmedikce sene olan bu sevgim bitmez.

0

79

Gul chicheklediyi gunden guneshe ashiqdir. Ne qeder gunesh her gece ayin gorkemine qapilib gulu buraxsa da, gul ulduzlara qapilib guneshi unutmaz.

0

80

Son hediyye olaraq bu gulu sene verecek qeder konulluyem, amma yene bilirem ki, sen bu gulu alacaq qeder zerif konullusen.

0

81

Qorxdugum sevmek deyil, sevib ayrilmaqdir. Qorxum olmek deyil, senin terefinden unudulmaqdir.

0

82

Duygular vardir anladilmayan sevgiler vardir kelmelere sigmayan, baxishlar vardir insani agladan. ?nsanlar vardir ki, esla unudulmayan, sende onlardansan.

0

83

ellerini tutmaqdan deyil bir gun buraxmaqdan qorxuram, aci chekmekden, aglamaqdan deyil seni incitmekden qorxuram. Sen menim tek sevdiyimsen. Men sensizlikden qorxuram!

0

84

Bir gece ay menden sorushdu. "Niye sen sene bu qeder aci veren birini sevirsen? " Niye sen ondan vaz kechmirsen? Aya baxdim ve dedim "Sen hech goy uzunden vaz kechersen?"

0

85

umidsizliye qapildigin zaman goy uzune bax mutleq seni orada qarshilayacaq bir gunesh, deli bir yagish, ya da parlaq bir ulduz vardir!

0

86

Dost ugrunda olmek asandir, lakin ugrunda olunecek dostu tapmaq chetindir.

0

87

esla hech kimin umidini qirma belke de tek sahib oldugu shey mehz odur.

0

88

Xeyal etmek istediyiniz her sheyi xeyal edin, getmek istediyiniz her yere gedin, olmaq istediyiniz insanla olun, dushunun ki, yashaya bileceyiniz bir heyatiniz ve butun bunlari ede bilecek bir shansiniz var.

0

89

Her sheyi sildim, yeni bir heyat uchun, senin uchun.

0

90

Gulende her kes seninle beraber olar, bes aglayanda nece? Qelebelere her kes ortaq olur, bes meglubiyyetlere nece? Ele bir dost sechki, pis gun qapini doyende qapiya seninle beraber chixsin.

0